تبلیغات
آن روزها گذشت دگر آرزو مکن

آن روزها گذشت دگر آرزو مکن
 
قالب وبلاگ
نویسنده
میخونمشون
شما هم بخونید
انسانها معمولا در روابط با اطرافیان خود دچار اشتباه میشوند. این رفتارهای اشتباه و یا به عبارت بهتر خطاهای عاطفی باعث میشوند تا احساسات دیگران جریحه دار شوند.آنچه که حائز اهمیت میباشد این است که، ما باید یاد بگیریم و این مهارت را داشته باشیم تا پی ببریم،کجا مرتکب خطا شده ایم و همچنین توانایی ترمیم آن را داشته باشیم.
برای این کار باید به اندازه ی کافی شجاعت داشته باشیم تا مسئولیت خطایی را که مرتکب شده ایم به عهده بگیریم و از دیگران بخواهیم ما را ببخشند. در این راه ممکن است لازم باشد که بعضی از رفتارهای خود را تغییر دهیم . این کار چندان ساده نیست، اما اگر از زیر بار آن شانه خالی کنیم،آنگاه اشتباهات آزار دهنده ی ما به صورت مداوم روابط ما را با دیگران مسموم خواهند نمود.

+راستش نمیدونم این ولم تایمی (این عبارت غصبی بوده و متعلق به مادر بزرگ عزیز و مرحومِ  ساده باجی  نازنینم میباشد ما خوشمان آمد غصبش نمودیم امیدوارم باجی و روح مرحومه ی مغفوره مرا عفو بنمایند)که این روزا خیلی ازش بحث میشه دقیقا کِی هست  و یا بوده و یا خواهد بود .تا کنون هم خیری از این روز ندیدم . البته نه اینکه فکر کنید از این موضوع آزرده خاطر هستم . نخیر. بنده بسیار هم بابت این موضوع مفتخرم .اصلا چه لزومی دارد ما جوانان (جاااان؟؟؟) غیور این مرز و بوم با این همه جشن و مناسبت های به ارث رسیده از نیاکان شریف مون بریم سراغ این قِسم قرتی بازیها و به پیروی از بلاد کفر ملعون ،سر کیسه مان را شل کرده . و حتی خالی نمائیم .آن هم بابت خرید اجناس چینی .
بگذریم . این مقدمه را چیدم تا این مطلب را عرض کنم خدمتتون که امسال بر خلاف سال های پیش طی یک اقدام نمادین و صد البته طنز ،تکه ای از یکی از روزنامه های صبح ایران از طرف شگفت انگیزی به مناسبت ولم تایم به سمت اینجانب پرتاب شد که میتوانم بگویم از نظر من هدیه ی با ارزشی محسوب میشد. 
چرا که آن تک برگ روزنامه حاوی مصاحبه با محمد علی بهمنی ، یکی از شاعران معاصر و مورد علاقه ی بنده بود.
مصاحبه ی فوق الذکر را در محل وقوع حادثه با ولعی وصف ناپذیر خواندم و قسمتی را نیز برای شما انتخاب نمودم . باشد که مقبول طبع لطیفتان واقع افتد.

خبرنگارتا کنون پیش آمده خواننده ای بخواهد کار شما را بخواند و شما دوست نداشته باشید،اما وقتی خواند از نتیجه راضی باشید ؟

محمد علی بهمنی: کار "دل من یه روز به دریا زد و رفت" که شادروان ناصر عبداللهی خواند. پیش از انقلاب این شعر را عماد رام با آهنگ محمد سریر خوانده بود. من صدای عماد رام را خیلی دوست دارم. البته آهنگش متفاوت از آهنگ ناصر عبداللهی بود . به ناصر گفتم به این شعر کاری نداشته باش. ولی ناصر آن را اجرا کرد. بعد از انتشار آن ، من به او اعتراض کردم که چرا این آهنگ را خواندی ، او گفت اگر هم اجازه می گرفتم شما اجازه نمی دادی، متاسفانه این آهنگ مصادف شد  با فقدان ناصر عبداللهی و شعر با رفتنش نسبت پیدا می کرد . به ناصر گفته بودم این آهنگ را هرگز گوش نخواهم کرد. حتی اگر جایی به طور تصادفی آن را بشنوم گوشم را می گیرم، اما دریغ ، ناصر مرا آنقدر به کار علاقه مند کرده که خودم در هفته یکی دو بار آن را گوش می دهم. اینها اتفاقاتی است که باعث می شود انسان بعدها درباره ی قضاوتش تجدید نظر کند. یک جاهایی آدم نباید روی قضاوتش پافشاری کند. امیدوارم طوری نباشد که فقدان یک انسان باعث تجدید نظر ما در قضاوت هایمان شود.

++ دلنشین نوشت : پادشاه بزرگی برای سرزمینت باش.

+++وبلاگ جدیدی بنام پیوندها افتتاح شده این وبلاگ متعلق یکی از دوستان شریف بنده هست .ایشون کلا هنرمنده . هم شاعر هست هم نویسنده هم عکاس و ... کلا از هر انگشتش هنرها فوران دارد.اگر تمایل داشتید سری به وبلاگش بزنید و بهش یا علی بگید .

++++ *رها * خانوم کوچولو نزول اجلال نمودند . امیدوارم سعادت همرا ه همیشگی اش باشد.

+++++ پیشنهاد می کنم سری به وبلاگ بی ربط نامه بزنید و چهار پست اخیری رو که با موضوع خاموشی  توسط آقای بی ربط نوشته شده حتما بخونید .


[ پنجشنبه 26 بهمن 1391 ] [ 08:13 ب.ظ ] [ A-R-I-Y-A ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ


کاش می شد باز هم برگشت تا آن روزها...
............................
وقتى دلت میگیرد...جلوى آینه مى ایستى... رژلب مى زنى...کمى عطر...
نیش خندى میزنى به خودت...
به دلتنگى هایى که برایشان نقاب مى دوزى...
لباس رنگى ات را مى پوشى...
موهایت را مى بندى...
چند دانه اى مروارید به بغض هایت مى آویزى
در آخر آنقدر زیبا مى شوى که همه شک مى کنند,
محال است بفهمند که
"دلتنگ ترینی "

آمار سایت
مهربونای امروز : نفر
نگاههای قشنگ دیروز : نفر
كسانیکه زحمت کشیدن : نفر
عزیزان این ماه : نفر
نازنینان ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

بازیچه

  • خسوف