تبلیغات
آن روزها گذشت دگر آرزو مکن

آن روزها گذشت دگر آرزو مکن
 
قالب وبلاگ
نویسنده
میخونمشون
شما هم بخونید
دوستان عزیز هم اکنون توجه شما را به گل ها و گلابی های کاشته شده در باغچه ی آخر هفته جلب می نمایم... 

گل شماره ی 1- پیرو اطلاعیه ی سازمان سنجش و موارد تاکید شده در کارت ورود به جلسه که داوطلبان باید نیم ساعت قبل از شروع آزمون در جلسه حاضر باشند . نیم ساعت قبل از شروع آزمون در صندلی خود مستقر شدم . 

گلابی شماره ی 2- جلوی در ورودی آزمون موجوداتی از جنس داوطلب مشاهده نمودم که با حرکاتی تناوبی و سریع در یک مسافت مشخص ، مشغول به خاطر سپردن اطلاعات قید شده بر روی تکه های کوچک کاغذ بودند . (یعنی حتی در دوران ابتدایی تحصیلم نیز که در نوع خودم خرخوانی عظمی محسوب میشدم چشمانم همچین ننگی رو شاهد نبودن )

گل شماره ی 3- در آزمون رشته ی شناور صندلی اینجانب دقیقا در مرکز ثقل کلاس قرار گرفته شده بود .و این موضوع باعث شده بود این بیت شعر تو ذهنم تداعی بشه که در دایره ی قسمت ، ما نقطه ی تسلیمیم /لطف آنچه تو فرمایی ، حکم  آنچه تو اندیشی.

گلابی شماره ی 4- آزمونها نیم ساعت دیرتر از موعد اعلام شده شروع شد وقتی علت رو پرسیدیم جواب گرفتیم که روال کار همینه !!!!! یعنی چه ؟ مگه هواپیمایی هست که کنسلی داشته باشه .

گل شماره ی 5- قبل از شروع پاسخ دادن به سوالات تو اون قسمت مشخصات پایین پاسخنامه که باید توسط داوطلب پر میشد نوشتم : دروغگو * خر * خداست . نشون به اون نشونی که نیم ساعت دیرتر از قولتون آزمون شروع شد. امیدوارم چشم بینایی وجود داشته باشه . 

گلابی شماره ی 6-  طی دوره ی تحصیلمون یه درس تخصصی داشتیم بنام صنایع گوشت و شیلات که چون یک واحدی بود و منابع مطالعاتی درست و حسابی هم نداشت ،چندان اهمیتی بهش داده نمی شد و اساتید و متعاقب اون دانشجویان زیاد جدی نمی گرفتنش. حالا اون بنده خدایی که طراح سوالات امسال بوده و احتمالا به روح هم اعتقادی نداشته و یقینا  عمه هم نداشته اومده بود تو هر دو آزمون شناور و اصلی 85 درصد سوالات رو از این مبحث انتخاب نموده بود. 

گل شماره ی 7-  با اینکه مبحث مذکور رو به دلیل اینکه فرصت زیادی نداشتم اصلا مطالعه نکرده بودم اما قسمتی از تجربیاتم در زمینه اشتغال در صنایع گوشت و شیلات اندکی به فریادم رسیدند. 

گلابی شماره ی 8- خیلی وقت بود که تعداد زیادی از جمعیت تو یه رِنج سنی رو ندیده بودم . فکر میکنم آلودگی های آب ،هوا ،مواد غذایی و همچین فشارهای ناشی از عدم احساس امنیت روانی و ... داره کم کم تاثیر خودشو نشون میده. نسل جوان کشورمون به شدت دچار کوتاهی قد شده و این واقعا تاسف بار هست .

گل شماره ی 9- تو آزمون دوم صندلی من مجاور دیوار قرار داشت و چون حدود یک ساعت بیکار نشسته بودم و کاری برای انجام دادن نداشتم و از اونجایی که محل آزمون دانشکده ی ادبیات بود و دانشجویان ذوق و قریحه ی لطیف خودشون رو به پیروی از رسوم آباء و اجدادیشون بر روی دیوارها پیاده نموده بودن . بنده هم از فرصت استفاده نمودم و مشغول خواندن این کتیبه های سنگی شدم . ابیاتی رو هم انتخاب کردم و پشت تکه کاغذی که شماره داوطلبیم روش نوشته شده بود یادداشت کردم . و آنها عبارتند از :
*با قلم می گویم :ای همراه ، ای همزاد ، ای هم سرنوشت /هر دومان حیران دوران های زشت /شعرهایم را نوشتی دست خوش / اشکهایم را کجا خواهی نوشت. 
*پیش این سنگدلان قدر دل و سنگ یکی ست /قیل و قال زغن و بانگ شباهنگ یکی ست /دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین /چه دل آزارترین شد چه دل آزارترین. 

گلابی شماره ی 10- کنده کاری ها و نسخ خطی دیگری نیز موجود بود که از خواندنشان بسیار خندیدم و بسیار مفرح شدم اما بدلیل عبور خانواده از این مکان از ذکر کردنشان معذورم .

گل شماره ی 11- موقع برگشت نیز شاهد این منظره بودم . جان من دیزاین و تناسب رنگ و خط و ادبیات و ... رو دارین ؟

گلابی شماره ی 12- فیلم فصل کرگدن رو دیدم . به هیـــــــــــــــــــــچ وجه من الوجوه از این فیلم خوشم نیومد . 

گل شماره ی 13- می خوام دوشنبه شب اگه فرصتی باشه یه پست کامنت آزاد بذارم . لطفا نظرات خودتون رو در مورد موضوع اعلام بفرمایید .


[ شنبه 21 بهمن 1391 ] [ 07:38 ب.ظ ] [ A-R-I-Y-A ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ


کاش می شد باز هم برگشت تا آن روزها...
............................
وقتى دلت میگیرد...جلوى آینه مى ایستى... رژلب مى زنى...کمى عطر...
نیش خندى میزنى به خودت...
به دلتنگى هایى که برایشان نقاب مى دوزى...
لباس رنگى ات را مى پوشى...
موهایت را مى بندى...
چند دانه اى مروارید به بغض هایت مى آویزى
در آخر آنقدر زیبا مى شوى که همه شک مى کنند,
محال است بفهمند که
"دلتنگ ترینی "

آمار سایت
مهربونای امروز : نفر
نگاههای قشنگ دیروز : نفر
كسانیکه زحمت کشیدن : نفر
عزیزان این ماه : نفر
نازنینان ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

بازیچه

  • خسوف