تبلیغات
آن روزها گذشت دگر آرزو مکن

آن روزها گذشت دگر آرزو مکن
 
قالب وبلاگ
نویسنده
میخونمشون
شما هم بخونید

یادمه چند وقت پیش وقتی تو وبلاگ وب نوشته های یک جراح پستی با مضمون ساخت لینکدونی گودری و تبادل لینک گذاشته شد اینجانب کامنتی جانگداز بر این پست نگاشتم بدین شرح که " ای کسانیکه تبادل لینک می کنید به یاد بیاورید زمانی را که اثری از وبلاگ در زندگیتان نبود و آی دی یاهو یا جی میلی بیش نبودید و بسیار یاد کنید از کسانیکه  وبلاگی ندارند باشد که رستگار شوید "

راستش اون موقع کوچکترین فکری حتی در مورد داشتن وبلاگ نداشتم چه برسه به ساخت لینکدونی گودری .اما از آنجایی که تو دیار ما رسم بر اینه که شب میخوابن و صبح تصمیمات عدیده ای میگیرن ما هم یک شب خوابیدیم و صبح تصمیم گرفتیم کمی کودک دورنمان را تحویل بگیریم و یک وبلاگ برایش بسازیم . و نتیجه ی تصمیمان شد همین که شما کلیک رنجه نموده و با چشمان نازنین تان زحمت خواندن مطالبش را متحمل می شوید .

چون از یک طرف تعداد وبلاگها ی خوب زیاده از طرف دیگه هم کار و گرفتاریهای روزمره حجمشون بالاست پس بنابراین یک شب هم خوابیدیم و صبح تصمیم گرفتیم لینکدونی گودری بسازیم . پستی گذاشتیم و ندای هل من ناصر ینصرنی سر دادیم .و الحق دوستان هم مثل همیشه من و شرمنده ی محبتهای خودشون کردند.

خلاصه با راهنمایی چند تا از دوستان رفتیم سراغ ساخت لینکدونی و لینکهای معرفی شده از طرف دوستان را مطالعه نمودیم و آستین ها را بالا زدیم و در عرض 15 دقیقه یک عدد کد لینکدونی ساختیم . و خوشحال و شاد و خندان کد را زیر بغل نوت پد داده در حالیکه از این نبوغ خودمان دماغمان با سقف زاویه ای 90 درجه ساخته بود راهی قسمت تنظیمات وبلاگ گشتیم . اما از شما چه پنهان در راه مدام به مرارت هایی که در باب ساخت لینکدونی از دوستان شنیده بودیم و در لینکها خوانده بودیم فکر میکردیم و هاله ای از سوال دور سرمان تشکیل شده بود که چرا و به چه علت نظر لطف پروردگار شامل حالمان شده که ما به راحتی این مراحل را پشت سر گذاشته ایم

پس از وارد کردن کدها در این قسمت و ثبت تغییرات در حالیکه احسنتها نثار خودمان میکردیم دست افشان و پایکوبان راهی وبلاگ شدیم تا ثمره ی این گلی را که کاشته ایم مشاهده نماییم اما ...

اما چشمتان روز بد نبیند تا صفحه ی وبلاگ در مقابل چشممان ظاهر شد فهمیدیم که به جای گل ، گلابی کاشته ایم آنهم از نوع ترا ریخته ( دستکاری ژ نتیکی شده )

آریا : آخه نونت نبود آبت نبود لینکدونی درس کردنت چی بود؟ زدی قالب به این نازنینی رو ترکوندی خیالت راحت شد ؟

کودک دورن :حالا چرا سرکوفت میزنی ؟

آریا :بس که پررو تشریف داری .

کودک درون : فرهنگ مفاهیم کاربرد یتو اصلاح کن آریا جان. به این میگن اراده و تلاش برای رسیدن به اهداف متعا لی.

آریا : ای تندیس اراده و تلاش الان میشه بگی چه تصمیمی داری ؟

کودک درون :درستش میکنم مثه روز اول با یه لینکدونی بیست .

آریا :جوون من بی خیال شو .

کودک درون : عمراااااااا

آریا: اصن این تو اینم وبلاگ هرچقد که دوس داری گ.... بووووووووقققققققق ... بزن به سر تا پاش .

کودک درون : : |

قالب وبلاگ : : |

لینکدونی : : |

یونیسف: : |

انجمن جلو افتادگان ذهنی: : ||||||||

خلاصه پس از بارها آزمون و خطا و مرور مطالب لینک ها و گوش گرفتن نصایح دوستان جان و پس از آنکه بارها و بارها و بارها یک عدد ازاینها را به کل هیکل وبلاگمان برداشتیم و پس از هربار هم دقیقا این شکلی شدیم ، اما همچنان زمزمه ی بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر را بر لب داشتیم بالاخره لینکدونی رو ساختیم .

و اکنون هم بسیار مشعوفیم.

بچه ها مچکریم : با تشکر از دوست و خواننده های خوب : خبرنگار و دکتر ربولی حسن کور که لینکهای مفیدی رو معرفی کردن و یک تشکر بسیار بسیار ویژه از دوست عزیز و بسیار خوبم آرتمیس گلم که اگه راهنما ئیهاش و لینکهای مفیدش نبود حالا حالاها تو کار لینکدونی مونده بودم .چون به محض اینکه جایی گیر میکردم میرفتم سراغش که آرتمیس جان مسئلتن. تعداد نظرات پنهان پست قبل نشانگر قسمت کوچکی از زحماتی هست که این نازنین مهربان به خاطر من متحمل شدن .


[ یکشنبه 17 دی 1391 ] [ 07:19 ب.ظ ] [ A-R-I-Y-A ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


کاش می شد باز هم برگشت تا آن روزها...
............................
وقتى دلت میگیرد...جلوى آینه مى ایستى... رژلب مى زنى...کمى عطر...
نیش خندى میزنى به خودت...
به دلتنگى هایى که برایشان نقاب مى دوزى...
لباس رنگى ات را مى پوشى...
موهایت را مى بندى...
چند دانه اى مروارید به بغض هایت مى آویزى
در آخر آنقدر زیبا مى شوى که همه شک مى کنند,
محال است بفهمند که
"دلتنگ ترینی "

آمار سایت
مهربونای امروز : نفر
نگاههای قشنگ دیروز : نفر
كسانیکه زحمت کشیدن : نفر
عزیزان این ماه : نفر
نازنینان ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

بازیچه

  • خسوف